O firmie

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1995 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę, od projektu aż po druk.

Wykonujemy różnego rodzaju naklejki, szyldy, reklamy, wydruki wielkoformatowe, tabliczki informacyjne itp. Drukujemy i nadrukowujemy między innymi na foliach samoprzylepnych, tworzywach sztucznych, tkaninach (koszulki, czapki, odzież robocza itp.), opakowaniach, pudełkach, kartonach. Na życzenie klienta wycianmy litery i dowolne kształty z folii. 

Zmieniające się zapotrzebowanie na rynku spowodowały, że nasza firma wyszła na przeciw potrzebom klientów i rozszerzyła swoje usługi nie tylko w branży poligraficznej ale także przemysłowej. Wprowadziliśmy w ostatnim czasie usługę w zakresie spawalnictwa MIG/MAG oraz TIG. Następstwem tego było poszerzenie naszej działalności o lakierowanie zarówno proszkowo jak i natryskowo. W połowie 2018 roku powiększyliśmy nasz park maszyn o nowy laser do cięcia metali metodą FIBER i giętarkę elementów metalowych 3D.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.